Uz Zemes pastāv četras stihijas – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Mēs piedāvājam izvēlēties dāvanu balstoties uz astrologu veiktajiem novērojumiem un zināšanām! Šeit lasi par Uguns stihijā dzimušajiem!

Dvīņi (21. maijs – 22.jūnijs)

Dvīņi dāvanām nepiešķir pārāk lielu nozīmi. Tās ir tikai piedevas patīkamai laika pavadīšanai. Viņiem svarīgāks ir pats dāvinātājs. Viņi arī pārāk nepārdzīvos, ja būsiet aizmirsis viņus apsveikt.
Ko dāvināt? Dāvanas, kas nodarbina prātu, paplašina redzesloku vai palīdz visu darīt ātrāk. Tāpēc gan grāmata, gan datorprogramma tiks saņemta ar sajūsmu. Uzdāviniet viņiem iemīļoto izdevumu abonementu vai pieslēdziet kabeļtelevīziju. Dvīņi būs priecīgi par jaunākās paaudzes mobilo telefonu un nepaliks vienaldzīgi pret dažādiem aksesuāriem: peles paliktni vai telefona turētāju. Turklāt neapgrūtiniet sevi lauzot galvu, vai dvīnim jau nav tas, ko esat noskatījis, jo viņiem reti kad lietas ir vienā eksemplārā. Noderēs jebkura orgtehnika. Sievietēm patīk, lai mājās viss kustētos un iespējami ātri – viņas nekad neapvainosies, ja uzdāvināsiet virtuves kombainu.
Par iepakojumu nelauziet galvu – diezin vai dvīnis to pat pamanīs, viņu interesēs tikai tas, kas iekšā. Taču viņus vada nevis merkantilisms, bet ziņkāre.
Bērni būs priecīgi par dažādiem sīkumiem – brelokiem, nozīmītēm, flomāsteriem, konstruktoriem. Viņiem patīk ņemties ar klucīšiem, mozaīkām, pužļiem. Viņiem patiks loģiskās spēles, grāmatas un dažādus veidu mīklas.

Svari (23. septembris – 23. oktobris)

Vispetrunīgākā un neparedzamākā zodiaka zīme. Galvenais princips – skaistums un elegance visur. Taču svari ātri zaudē jūsmu, tāpēc viņus jāapbur pakāpeniski. Ideāls variants – pārvērst visu dienu par svētkiem.

Ko dāvināt? Visu ekskluzīvo: neparastus suvenīrus, grāmatu īpašos izdevumus. Oriģinalitāte – lūk, tas ko svari tiešām novērtēs. Dāvanai jābūt skaistai un sirdi sildošai. Neko kliedzošu vai pārspīlētu – svariem no tā kļūs slikti. Skaists fotoalbums par arhitektūru, tēlniecību vai glezniecību. Glezna vai statuete, ar ko var izdaiļot istabu. Svari prot neuzbāzīgi uzvērt savu labo gaumi, tāpēc jebkura klasika – mūzikā vai literatūrā – būs tieši laikā. Viņiem derēs suvenīri no mākslas salona: viesu grāmata smalkos ādas vākos vai malahīta papīra prese.

Iepakojums ir nemazāk svarīgs kā pati dāvana.

Bērniem – breloki, mazas lellītes, nozīmītes un rotājumus vai kaut ko muzikālu un saldu – obligāti krāšņā kastītē. Meitenēm – lelli skaistā mežģīņu kleitā, zēniem – datorspēli.

Ūdensvīrs (21. janvāris – 19. februāris)

Dāvanai jābūt oriģinālai un negaidītai. Pat ja dāvināt kaut ko prozaisku, noformējiet to kā kaut ko unikālu un pasniedziet ar zemtekstu – viņam tas patiks. īstenībā ūdensvīram nav nepieciešamas dāvanas, ja blakus ir draugi, kas viņu saprot.
Ko dāvināt? Jebkuru lietu, kas nav masu produkcija. Tai jābūt ar kādu dziļāku domu un vēlams vienīgajam eksemplāram. Viņiem būs patīkami saņemt eksotisku suvenīru vai ekstravagantu interjera elementu. Tomēr viena no patīkamākajām dāvanām būtu dators vai kāds elektronisks jaunums – biotelevizors vai mobilais telefons ar internetu. Turklāt ūdensvīram ļoti patīk saldumi.
Iepakojumam nav būtiskas nozīmes, ja vien tam nav kādas papildus simboliskas nozīmes.
Bērni būs priecīgi par kādu neparastu mājdzīvnieku, piemēram, sesku. Ja vēlaties pārsteigt un iepriecināt, tad uzdāviniet kādu intelektuālu spēli.
Nav vērts dāvināt lētus niekus, jo viņš ciena unikalitāti, to, kas uzsvērs, ka dāvana ir paredzēta tieši viņam. Ūdensvīriem patīk, ja citiem arī ir prieks, tāpēc nedāviniet lietas ar kurām nevarēs iepriecināt vēl kādu.
Nav vērts dāvināt triviālas lietas, piemēram, konfekšu kastes.

informācija no ehoroskopi.lv