Nez kāpēc ir grūti izdomāt un atrast dāvanas tiem, kas mums ir vismīļākie…vīriem, sievām, mammām un tētiem?!

Vai tāpēc, ka tik ļoti vēlamies viņus iepriecināt, un ka šķiet, ka nav radīta vēl tāda lieta, kas izteiktumūsu sajūtas un to, ko vēlamies uzdāvināt mīļajiem?!

Patiesībā reizēm, lai iepriecinātu vistuvākos un vismīļākos cilvēkus, ir nepieciešams tikai ļaut savai sirdij un sajūtām mūs vadīt dāvanas izvēlē!

Nav jau vienmēr dāvanai jābūt kādam apjomīgam vai dārgam pirkumam.. Bieži vien tas, kas ir visnepieciešamākais un dārgākais, ko varam pasniegt ir mūsu laiks un uzmanība, -kvalitatīvi, interesanti un aizraujoši kopā pavadītais laiks!

Jauni piedzīvojumi vai izaicinājumi kopā – vīram un sievai, meitai un mātei, tēvam un dēliem, vai vispār visai ģimenei kopā!!! Lūk, šādas dāvanas atcerēsieties Jūs visi ar sirds siltumu un lielu prieku! Un visi izjutīsiet gandarījumu!

Dažas mūsu idejas:

Tam labi noderēs saullēkta sagaidīšana Ķemeru tīreļa skatu tornī, Meža kaķa sportiskās trases iziešana, kvardaciklu izbraukumi,  izbrauciens ar SUPu, vējainākā dienā palaists gaisā Pūķis, izbrauciens ar riteņiem kādā maršrutā ar piknika pauzīti, laivošanas brauciens pa kādu upi, kopīgs gājiens uz teātri vai koncertu, kopīga fotosesija ar pārģērbšanos, izjādes ar zirgiem.. un vēl un vēl – šo sarakstu var papildināt un papildināt..

Vēl viens ierosinājums!

Padarat šo visu vēl vairāk atmiņā paliekošu! Katru gadu arī iemūžinat savus kopīgos piedzīvojumus un uztaisiet attēlus. Veidojiet Jūsu skaisto mirkļu grāmatu, ko jau pēc kāda laika varēs uzdāvināt saviem piedzīvojumu kompanjoniem! Padariet to vēl īpašāku, pie katra pierakstot arī kādu savu komentāru!

Par sirsnīgiem un īpašiem svētkiem!