Uz Zemes pastāv četras stihijas – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Mēs piedāvājam izvēlēties dāvanu balstoties uz astrologu veiktajiem novērojumiem un zināšanām! Šeit lasi par ūdens stihijā dzimušajiem!

Zivis (19. februāris – 21.marts)

Izvēlēties dIzvēlētieu zivij ir grūti tālab, ka viņu reakcija uz dāvanu būs atkarīga no tā brīža noskaņojuma, bet to nav iespējams paredzēt.
Ko dāvināt? Daudzām zivīm patīk Austrumi, tāpēc dāvanu var meklēt kādā indiešu preču veikalā. Nekļūdīga izvēle ir laba mūzika vai filma ar dziļu psiholoģisku sižetu. Turklāt zivis tāpat kā jaunavas ir ar ļoti labu ožu, tāpēc izcilas smaržas viņām var kļūt par īstiem svētkiem. Varat dāvināt arī ko pikantu, piemēram, pudeli laba vīna; kaut ko klasisku – mīļākā dzejnieka kopotos rakstus. Tikai nestāstiet viņai par saviem nodomiem, jo zivis dievina pārsteigumus.
Iepakojumam jābūt daudzslāņainam, vislabāk – papīrs violeti lillā toņos ar garām sudraba lentām un maigu orhideju.
Bērniem patīk pasakas un piedzīvojumi – jo vairāk pārvērtību un burvestību, jo labāk. Viņi būs laimīgi saņemot burvju mākslinieka komplektu vai diskus ar filmām un spēlēm fantāzijas žanrā.
Nav vērts dāvināt milzīgu trusi un grozu ar lieliskām rozēm. Dāvana tiks pieņemta ar pateicību, taču sajūsmu tā neizraisīs.

Vēzis (22.jūnijs – 23. jūlijs)

Ja vēzis kaut ko krāj, tad jautājums par dāvanu ir atrisinājies pats no sevis. Ja papildināsiet viņa kolekciju, tas nozīmēs ne tikai to, ka atceraties par viņa dzimšanas dienu, bet arī, ka cienāt viņu kā personību. Būdami taupīgi un tālredzīgi, vēži mīl kvalitatīvas, lai arī dārgas lietas.
Ko dāvināt? Vīrietim dārgu naudas maku, stilīgu kaklasaiti ieturētos toņos. Sievietei dāvanas, kas izcels viņas maigumus. Laba izvēle – lietas mājām: virtuves piederumus – karotīšu vai nažu komplekts, dažādi mājas augi, ikebanas, dabas kompozīcijas. Mīkstas lietas – segas, šalles, jo vēži mīl siltumu un mājīgumu. Pasniegšanas brīdim sagatavojiet slavinošu runu, kurā pārliecinoši izklāstīsiet cik svarīgs jums ir tieši šis vēzis.
Iepakojums var arī nebūt, jo tam būtu jāattēlo pašas dāvanas saturs.
Bērniem derēs liela pasaku vai fantāzijas grāmata. Atnākot ar dāvanu vēža mājā, neaizmirstiet pasniegt ziedus arī viņa vecākiem, jo tas vēzi darīs laimīgu. Varat lielajā dāvanā paslēpt dažādus niekus un konfektes kā dāvanas vēža bērniem.
Nav vērts dāvināt dažādas bumbiņas un grabuļus – to kas lēkā un rada troksni (plaukšķenes, petardes, zvaniņus).

Skorpions (23.oktobris – 22. novembris)

Dāvanas skorpionam ir otra svarīgākā lieta pēc seksa. Tāpēc jums viņš jāapdāvina ar vai bez iemesla. Dāvanas bez iemesla tik saņemtas ar sevišķu sajūsmu. Taču, ja aizmirsīsiet apdāvināt jubilejā, tad pārmetumus saņemsiet līdz mūža galam. Skorpions ir pietiekami merkantils, tāpēc mīl zīmīgas dāvanas, ja tām vēl ir simboliska nozīme, tad labāk nevar būt.

Ko dāvināt? Kaut kas noslēpumains, maģisks. Ieintriģējiet viņu, piemēram, iepakojiet kristāla lodi televizora kastē – šīs zīmes cilvēkiem patīk pārsteigumi. Izvēloties grāmatu, pakavējieties pie plauktiem ar trilleriem, detektīviem un psiholoģisko literatūru. Viņu vilina viss satraucošais, nezināmais un pat biedējošais, tāpēc lēciens ar gumiju vai Hičkoka filmu izlase ir radīti tieši viņiem. Daudzi skorpioni aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem, tāpēc dažādi alpīnisma vai vindsērfinga piederumi arī būs piemēroti. Sievietei nopērciet krāšņu veļu vai dārgas smaržas. Vīrietim dāviniet lietas, kas uzsver viņa spēku. Dāvanām var būt arī atklāti erotisks zemteksts.

Iepakojums ir obligāts! Viņam patīk noslēpumi un saņemot dāvanu viņš nevēlas zināt uzreiz, kas tur ir iekšā.

Bērniem dāviniet konstruktorus un ierīces eksperimentu veikšanai, mikroskopus, palielināmos stiklus, kokapstrādes instrumentus, jebkuru rotaļlietu ar noslēpumu vai saistītu ar kustīgām spēlēm.

Nav vērts dāvināt kabatas lakatiņus, dvieļus, zeķes – šādas dāvanas pazemo skorpionu.

informācija no ehoroskopi.lv