Uz Zemas pastāv četras stihijas – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Mēs piedāvājam izvēlēties dāvanu balstoties uz astrologu veikatiem novērojumiem un zināšanām! Šeit lasi par Uguns stihijā dzimušajiem!

Auns (21. marts – 21. aprīlis)

Ko dāvināt? Visu spilgto, spožo, no kā kļūst jautrāk. Daudzi auni ir aktīva dzīvesveida piekritēji, tāpēc viņiem patiks kaut kas fitnesam vai sporta nodarbībām, kā arī tas, kas plaukšķina, kustas, grab. Vēl aunu var iepriecināt ar pikantām piedevām ēdienam. Tomēr atceraties, ka jebkura ”apēdama” dāvana var būt tikai labs papildinājums pamatdāvanai.
Iepakojumam jābūt spilgtam, dzīvespriecīgam.
Bērniem: dāvanas ar pārsteigumu. Puikas būs priecīgi par spēļu automātu ar gaismas signāliem vai kara datorspēli, bet meitenēm patiks, piemēram, plīša tīģerēns. Nav vērts dāvināt ziedus. To mūžs ir pārāk īss, bet auniem patīk viss dzīvais. Viņiem nepatīk trauki, kristāla vāzes, puķupodi. Citiem vārdiem sakot, nepērciet to, kas viegli lūst. Vēl viena nianse: auni nepieņem dāvanas no cilvēkiem, kas viņiem nepatīk.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Šis ir zvēru karalis, tāpēc visam jābūt atbilstošā līmenī. Lauvam svarīga ir pieeja. Dāvanu viņam ir jāpasniedz nevis jāiedod. Procesam jābūt iespējami svinīgam: ziedi, viesi pusaplī un viņš pašā centrā.

Ko dāvināt? Pat, ja tas būs pats mazākais flakoniņš, tad pašu dārgāko smaržu… Par zeltu un briljantiem nav nemaz vērts runāt. Kā dāvana labi derēs arī līdzekļi atpūtai. Viņš ar pateicību pieņems mākslas (par kuras pazinēju sevi uzskata) priekšmetus. Lauvām patīk būt pamanāmām un sev apkārt redzēt spilgtas lietas, tāpēc sievietēm laba dāvana būs vadošo zīmolu kosmētikas komplekts. Lauva ļoti lepojas ar savu vārdu, tāpēc varat dāvināt jebkuru nieku, ja vien uz tā ir viņa vārds.

Iepakojumam obligāti ir jābūt krāšņam! Jāatceras, ka lauvam nepatīk vienmuļi toņi, bet patīk spilgti un dzīvespriecīgi.

Bērniem tīkama dāvana būs “cienījamas” rotaļlietas – mīkstie zvēri, elegantas lelles, spēļu mašīnas, kas izskatās kā īstas.

Strēlnieks (22. novembris- 22. decembris)

Pati labākā dāvana strēlniekam, protams, ir aizraujošs ceļojums. Ja pagaidām šādas iespējas nav, tad jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu.

Ko dāvināt? Ceļojumu un sporta inventāru: mugursomu, vējjaku, sporta kurpes, bumbu, slēpes, čemodānu. Grāmatas par citu zemju kultūru vai svešvalodām, kā arī daivinga vai sērfinga ekipējumu. Arī suvenīri no eksotiskām valstīm – koraļļa zars no Klusā okeāna vai afrikāņu maska – būs laba dāvana. Automobiļa īpašniekiem visu, kas noderīgs viņu dzelzs zirgam. Sievietēm piemēroti lietussargi, apmetņi, ērti apavi un ietilpīgas ceļojumu somas.

Noteikti dāvanai pievienojiet kartiņu. Dāvināšanai izmantojiet brīdi, kad klāt ir iespējami daudz skatītāju.

Un nepievērsiet uzmanību viņa izteikumiem, ka nevajadzēja jau tā pūlēties, jo strēlnieks pamana un atceras visu.

Bērniem – velosipēdus, mašīnītes, zirdziņus un zvēriņus uz ritentiņiem.

Nav vērts dāvināt dežūrkonfekšu kastes. Netērējiet laiku dārgas pildspalvas vai šķiltavu iegādei – neatkarīgi no cenas tas tiks pazaudēts paris dienu laikā. Un nedāviniet dzīvniekus, jo tos neviens nekops.

informācija no ehoroskopi.lv