Uz Zemes pastāv četras stihijas – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Mēs piedāvājam izvēlēties dāvanu balstoties uz astrologu veiktajiem novērojumiem un zināšanām! Šeit lasi par Zemes stihijā dzimušajiem!

Vērsis (21.1prīlis – 21. maijs)

Vērši nav vienaldzīgi pret visu svarīgo un nozīmīgo. Viņi, būdami nopietni un praktiski ļaudis, dod priekšroku dārgām dāvanām, tomēr arī atklāti neizrādīs, ja uzskatīs, ka esat viņus novērtējis par zemu.
Ko dāvināt? Ja vāzi, tad pilnu ziediem, ja grāmatu, tad enciklopēdiju vai fotoalbumu ar arhitektūras pērlēm. Ar lielu sajūsmu tiks saņemta iemīļoto ierakstu kolekcija. Vērsis mīl komfortu, tāpēc derēs arī spilveni, segas, pledi, mājas čības, laba gultasveļa un dažādas citas lietas, kas atvieglo mūsu sadzīvi.
Vienmēr augstu tiks vērtēts zelts un dārglietas.
Iepakojumam jābūt ne mazāk greznam kā pati dāvana. Vērši ciena turīgus ļaudis. Neaizmirstiet, ka vērši ir lieli kārumnieki, tāpēc liela šokolāde pa virsu būs tieši laikā, turklāt vēl iecienītais vīns vai konjaks (viņi atšķir konjaku no brendija).
Bērniem – kaut ko lielu. Zēniem – milzīgu LEGO komplektu. Meitenēm – dabiska lieluma lelli vai milzīgus pūkainus lāčus un, protams, saldumus.
Nav vērts dāvināt dažādus lētus sīkumus, tie neatstās vēlamo iespaidu.

Jaunava (22 augusts – 23.septembris)

Jaunavas zīmei, šķiet, izpatikt ir visvienkāršāk. ”Dāvanas dāvanām, bet jābūt arī labumam”, apmēram tā spriež jaunavas Daudzas no viņām jau savlaicīgi vienojas ar radiem un draugiem, ko kurš dāvinās. Jo citādāk mājās būs daudz nevajadzīgu lietu!

Izvēlamies praktisku dāvanu, kas atvieglotu ikdienas darbu – virtuves kombains, putekļusūcējs, trauku mazgājamo mašīnu. Dāvanai jābūt praktiskai un izturīgai. Ja dāvināt sīkumus, tad arī praktiskus: šķiltavas vai matu saspraudes. Salvešu komplektu, virtuves aizkarus, ja tie ir dvieļi, tad neaizmirstiet arī dvieļu turētāju, dāvinot kafijas automātu – pievienojiet filtru komplektu.

Iepakojumam nav jābūt spilgtam. Dāvanu var vienkārši iesaiņot, taču neaizmirstiet garantijas talonu un instrukciju. Jaunava lasa pat to lietu instrukcijas, kuru darbības principus pārzina labāk par to izgudrotāju. Ja ziedi ir tikai kā pielikums dāvanai, tad tie faktiski ir simbols, tāpēc tie var būt ļoti pieticīgi.

Bērni dod priekšroku miniatūrām lietām. Meitene būs priecīga par mazām lellītēm, bet puisītis ar prieku spēlēsies ar miniatūru konstruktoru.

Nav vērts dāvināt un tērēt naudu visādiem suvenīriem, piemēram, rozā ziloņiem un citiem nieciņiem – tas nav domāts taupīgajām jaunavām, viņas jums nepiedos bezjēdzīgos tēriņus.

Mežāzis (22. decembris – 21. janvāris)

Izvēloties dāvanu, atcerieties, ka Mežāzis parasti, pirmkārt, ir praktiķis, otrkārt, strādīgs, treškārt, skrupulozs. Mežāžiem patīk klasika, izturība un labs stils.

Ko dāvināt? Mežāži ciena lietas, kas uzsver viņu stāvokli sabiedrībā, tāpēc viņiem patiks gan Armani kaklasaite, gan parker pildspalva ar zelta spalvu, gan Dior smaržas. Viņi sapņo par labu pulksteni, modernu piezīmju grāmatiņu un kristāla pelnu trauku. Rotaslietām arī jābūt no dārgmetāla. Daudzas sievietes aizraujas ar ziedu audzēšanu tāpēc noderēs arī grāmatas par augiem un ikebanu. Tāpat varētu derēt arī izšūšanas komplekts. Mežāzim var dāvināt arī kaut ko siltu un mīkstu: segu, pledu, mohēras šalli. Dāviniet lietas, ko lietos tikai viņš, tas piešķirs dāvanai īpašu šarmu. Viņiem patīk monogrammas uz dāvanām. Viņam nav mazsvarīgi, ka šīs lietas īpašnieks būs tikai viņš. Ja dāvināt ziedus, tad veselu grozu ar vienādu cēlu ziedu.

Bērnus sajūsminās rokdarbu vai kokapstrādes komplekti un konstruktori. Nav vērts dāvināt nenopietnas lietas – suvenīrus vai nelielu ziedu pušķīti.

Arī dažādas kastīte un breloki diezin vai derēs kā nopietna dāvana.

informācija no ehoroskopi.lv