Katrai dāvanai, ko kādam dāvinām, mēs varam pievienot īpašu vērtību. Kādas ir iespējamās pievienotās vērtības dāvanām?

Doma

Apzināti vai nē, taču katrai dāvanai mēs pievienojam kādu domu! Un tik pat apzināti vai nē – tās saņēmējs to sajūt!

Tāpēc ir vērts sevi pavērot par ko domājat, kad izvēlaties kādam dāvanu.. vai arī ar apzinātu domu veidošanu un virzīšanu izvēlēties kādam dāvanu un pievienot to domu, ko patiesi vēlaties pielikt klāt! Tā var būt veiksmes doma, mīlestības doma, laimes doma! Taču tik pat labi Jūs varat arī domāt par precizitāti, dāvinot kādam pulksteni, vai skaidrību, dāvinot kādam vīnu :) Viss ir tikai Jūsu ziņā! Nākamreiz izvēloties dāvanu – noķer sevī tās domas, kas dauzās Tavā galvā!

Emocija

Līdzīgi kā ar domam, ir arī ar emocijām! Tikai tās vēl pasniegšanas brīdī var pastirpināt un mainīt, jo kā jau mēs visi zinām – emocijas ir ļoti mainīgas, straujas un transformējamas! Tāpēc, piemēram, ja izvēlējies dāvanu kādā grūtsirdīgākā brīdi, bet uz dāvināšanas brīdi esi jau jusmīgi pacilātā noskaņojumā, zini, ka pasniedzot dāvanu Tu pievieno tai abas šīs emocijas, kura spēcīgāka, kura vājāka, to atkal vari ar savu domu spēku nokomandēt! Esi apzinīgs un zini, ko gribi dāvināt un ko gribi saņemt!

Noformējums un pasniegšanas veids

Dāvana var būt pavisam maza, taču to attiecīgi noformējot un radoši pasniedzot tieši tas pievienos šai dāvanai milzīgu vērtību. Pat ja tā pat ir šokolāde, kura tiks apēsta tuvākajā laikā, tad tās noformējums vai izteiktie vārdi, vai pasniegšanas maniere paliks atmiņā daudz ilgāk! Ja gribi dāvanu pasniegt vēl īpašākā veidā – izvēlies kādu īpašu kurjeru, kas iejutīsies kādā tēlā un radīs šo noskaņu! Atceries, ka arī ar roku rakstīta kartiņa ir daļa no dāvanas noformējuma, kas saņēmējam laiku pa laikam to uzlūkojot atgādinās par jauko mirkli!

Instrukcija

Reizēm var uzdavināt pavisam vienkāršu, ikdienā bieži sastopamu lietu, taču padarīt to īpašu un ilgi atmiņā paliekošu var pavisam vienkārši. Pievieno tai alternatīvus iespējamos lietošanas variantus un laikus! Izdomā, kā vēl savādāk to var izmantot un radoši apraksti to smuki noformētā instrukcijā! Tā jūs šo lietu padarat gana īpašu un aizraujošu saņēmējam un arī pašam rodas milzīgs gandarījums par dāvāto dāvanu!