Gan jau katrs no Jums ir pamanījis, ka garastāvoklis nedēļu vai divas pirms savas dzimšanas dienas nav no tiem saulainākajiem, pat līdz tādām sajūtām, ka ne svinēt, ne ballēties nav iekāriena…un te nu daudzi no mums arī paliek!… ja nav laikus iedomāts, ko gribas savā dzimšanas dienā, tad tā arī var palikt bez tās, lai gan, kad pienāk tā diena, tad tomēr  tik ļoti gribas ar kādu kopā ieskandināt to SAVU JAUNO GADU!

Tāpēc es rakstu šo rakstu tieši Tev!

Gatavošanās

Sāc par savu jubileju domāt vismaz 2 mēnešus pirms tās! Jo īpaši, ja Tev tuvojas apaļa jubileja vai vienkārši zini, ka gribas savākt kopā radus u draugus un tā kār’tigi paballēties!

Visupirms saproti, ko un kā Tu vēlies! Tad sāc arī visus sagatavošanās pasākumus – rezervē telpas, inventārus vai visu, kas nu Tev padomā, uzaicini viesus un ja vari pat saplāno, ko piedāvāsi mielastā! Izklausās visai amizanti tik ātri par šo visu domāt, taču Tu pats to novērtēsi, jo tuvāk nāks Tava diena! Tu varēsi ļauties apcerei par aizvadīto gadu, par paveikto un sasniegto…

Senāk cilvēki šo laiku pirms dzimšanas dienām veltīja tikai sev, daudzi gāja svetceļojumos vai nodevās meditatīvām nodarbēm – vērsās dziļi sevī! Jo aptuveni 4 nedēļas līdz dzimšanas dienai cilvēks ir ļoti jutīgs un kas gan cits, ja ne pats var sevi palolot un pasargāt. Tieši tāpēc sagatavo visu svinībām jau laikus, lai vari veltīt sev tieši tik daudz laika cik vēlies un sajūti par nepieciešamu.

Esmu dzirdējusi arī, ka lielas svinības un ballēšanos savā īstajā dzimšanas dienā nemaz nav labi taisīt…, vislabāk lustes rīkot dažas dienas vēlāk.

Kā ir Tev, to tikai Tu zini! Taču no sirds iesaku sagatavojies vai vismaz saplāno visu jau krietnu laiku pirms dzimumdienas, lai vari baudīt gan svētkus, gan arī apceres laiku!

Lai līksmi!