Ir tik jauki, ka kāds palīdz noorganizēt Māmiņdienas apsveikumus! Bērnībā to darīja mūsu bērnudārza audzinātājas. Skolas gados to palīdzēja darīt pedagogi, kas veidoja Māmiņdienai veltītus koncertus . Taču rodas jautājums, kā apsveikt mammu šobrīd, kad esi jau pieaudzis un akurāt pats vairs nejūties tā, lai zīmētu apsveikumu?

Dāvana mammai Māmiņdienā

Esot jau pieaugušiem, mums ir tā vēlēšanās un doma dāvināt mammai, KO TĀDU,… KO ĪPAŠU,… Tikai ko?

Kādam rodas domas par īpašiem virtuves piederumiem, citam par virtuves vai sadzīves tehniku. Varbūt  padomā ir arī kāda mammas palutināšanas procedūra: SPA vai masāža. Kāds cits iespējams sagādās mammai ceļojumu uz tuvāku vai tālāku vietu! Un patiesībā jau tas viss ir ļoti jauki un burvīgi. Feinas dāvanas, kuras noteikti katra māmiņa novērtēs un pateiksies.

Taču vai esi aizdomājies, kas tad ir tas, ko svinēt šajā dienā? Kāda ir šīs dienas būtība un kādas iespējas tā mums sniedz?

Kas Tev ir mamma?

Mamma, lai kāda bija vai būs, tieši viņa ir tā, kurai pateicoties esi Tu! Viņa ir tā, kuras vēderā aptuveni 9 mēnešus Tu augi, veidojies, saņēmi visu nepieciešamo, lai piedzimtu! Ja lasi šo,- tātad ar visu, ko saņēmi,- Tev pietika! Mamma ir tā, caur kuru Tu esi ienācis šajā pasaulē, caur kuras emocijām esi ar to mazliet iepazinies jau pirms ienākšanas.

Vai esi arī domājis, ka Tev var būt vairākas mammas? Jā, ir tā viena īpašā un vienīgā, kurā Tu uzaugi! Taču ir arī tās, kas Tevi pavadījušas dzīves ceļā, devušas kādu gādīgu padomu un atbalstu. Tava mamma var būt arī krustmāte vai kāda laba kaimiņiene, no kuras esi mācījies un saņēmis sev ko īpašu!

Tāpēc šī diena, kad tiek godinātas māmiņas tiek godinātas visas sievietes, jo visām ir iespēja būt par mātēm. Kādas dod miesisko pieredzi, citas emocionālo.

Apsveicu, ja esi piedzīvojis vai piedzīvo, ka Tev ir vairākas mammas – Tu esi patiesi bagāts cilvēks! Priecājies, baudi un svini šo dienu vairākkārt!

Ko patiesi vēlas mammas?

Tas ir pavisam vienkārši! Lai vai kā Tev gribas iepriecināt mammu ar kādu procedūru, lietu vai dāvanu, tas, par ko viņa priecāsies no visas sirds, ir laiks, ko viņa var pavadīt kopā tieši ar Tevi, ar savu bērnu! Ja tā ir procedūra, dāvini to tādu, kuru varat izbaudīt divatā! Ja tas ir ceļojums, dodies tajā kopā ar mammu! Ja tā ir kāda lieta, tad uzdāvini to un pirmo lietošanu padari īpašu, izmantojot to kopā vai ierādot, kā ar to rīkoties! Laiks, Tava klātbūtne un būšana kopā ir tas, kas šajā dienā un arī jebkurā citā dienā, ir ļoti īpašs gan mammai, gan arī Tev!

Lai top sirsnīgi svētki un apsveikumi!

©Svinamdiena.lv