Pedagogi un pasniedzēji ir tie, kuriem visvairāk pateikties gribas dažādos dzīves notikumos, kas saistās ar mūsu izglītošanos un zināšanu iegūšanu. Šīs profesijas pārstāvji ir patiesi mākslinieki un pavisam noteikti entuziasti, jo ir izvēlējušies būt par mūsu, mūsu bērnu un līdzcilvēku virzītājiem, sniedzot zināšanas un trennējot mūsu prasmes. Katrā dzīves posmā tas ir savādāk, taču it visur mēs dzirdēsim to, cik ļoti liela, bērnu, skolēnu un arī pieaugušo vēlmē attīstīties un izglītoties, ir skolotāja loma.

Tāpēc arī rodas vēlme beidzot kādu mācību posmu vai arī skolotāju svētkos viņus apsveikt. Apsveikumi var būt gan personīgi, gan arī kolektīvi. Šeit gribam padalīties ar mūsuprāt vērtīgām idejām, kā pateikt skolotājiem paldies par viņu ieguldījumu mūsu katra izaugsmē.

Kopīga klases fotogrāfija, karikatūra vai glezna

davana KARIKATURA

Kanva ar klases vai apsveicēju foto, novēlējumu un kādu dizaina elementu pēc Jūsu ieskatiem

Print

Skolotāja pirmās nepieciešamības komplekts

(šo var to veidot gan ar humoru, gan reāli, gan gardi, gan ļoti praktiski)

skolotājaKomplekts

Dāvana ar gravējumu – novēlējumu.

Tā var būt gan praktiski pielietojama lieta (vāze, vizītkaršu etvija, trauks, pulkstenis), gan arī tīri dekoratīvs veidojums (stikla lampa, sienas dekors u.c.)

dāvana skolotājiem lampa

Raksts veidots sadarbībā ar sirsnīgo dāvanu piedavātājiemZemenītes sniegā“. Tā arī visas Jūsu idejas un drosmīgās iedomas par apsveikumiem tieši tur arī ir iespējams realizēt.