Reizēm ir tik svarīgi un vērtīgi atcerēties, ka vissirsnīgākās un atmiņā paliekošākās dāvanas ir dāvājamas un iegūstamas bez naudas lietošanas! Mēs varam gan sniegt, gan saņemt smaidus, glāstus, acu skatienu un savu uzmanību! Un pat vēl vairāk – mēs to varam arī ietērpt vārdos un apbērt ar dāvanām / komplimentiem savus mīļos kaut katru stundu!!!

Tev grūti izdomāt ko dāvināt vīrietim?! Varbūt apkopo vairākus komplimentus un uzdāvini tos?!

Uzslavē viņa augumu.

Ievēro katru dienu un pasaki savam vīrietim, kas Tev patīk viņa ķermenī..un pavisam drīz jau Tu saskatīsi arvien vairāk un vairāk to kas Tev patīk, jo būsi viņam devusi vislabāko motivāciju!

Uzslavē viņa raksturu

Izcel un paud savu atzinību par viņa rakstura īpašībām. Tev pat prātā nav ienācis, kādos augstumos tas spēj viņu pacelt!

Atzīsties mīlestībā

..kaislīgs skūpsts ar kniebienu dibenā un ausī iečukstēti vārdi… vai steidzīgs “Mīlu!” un sirsniņa īsziņā.. kā Tu pati gribi to saņemt?

Pasaki “Paldies!”

pateicība, cieņa, pieklājība… vai tā ir augstmaņu privilēģija, vai tomēr mēs katrs to varam paveikt?! Realizē to un jūties dižciltīgi katru dienu!

Lepojies

Mazi sasniegumi veido lielos, tāpēc ir vērts tos pamanīt un novērtēt savā vīrietī – tā viņu motivējot arvien jauniem iekarojumiem! Viņi alkst sievietes atzinības!

Apbrīno viņa spējas un gudrību

Pat, ja vari ar problēmām galā tikt pati, laiku pa laikam ļauj to izdarīt partnerim un dāvā viņam par to savu atzinību un apbrīnu!

Pasaki ko pikantu

Jums bija kaislīga nakts vai pikanta pēcpusdienas mīlēšanās,- esi drosmīga to pateikt vīrietim! Tas glaimos viņa pašapziņai un radīs iekāri to atkārrtot..

Šie ir tikai daži ieteikumi, kurus vari izmantot savu komplimentu klāsta veidošana un līdz ko Tu sāksi – jutīsi, ka tie rodas arvien jauni un jauni :)

[/fusion_text]