Dzimšanas dienas un planētas arī ir mūs ietekmējošs faktors, nedēļas dienu sadalījumā. No astroloģijas jau zinām, ka mūsu piedzimšanas brīdī, planētas ieņem savu stāvokli attiecībā pret Zemi, un zinām arī to, ka tam ir sava saistība ar mūsu raksturu, personību un izpausmēm. Taču vai zināji, ka katrai nedēļas dienai atbilst septiņas planētas?

Planētas un nedēļas dienas, dzimšanas dienas

Pirmdienai – Mēness, otrdienai – Marss, trešdienai – Merkurs, ceturtdienai – Jupiters, piektdienai – Venera, sestdienai – Saturns, svētdienai – Saule. Mjanmieši apgalvo, ka cilvēka raksturs un paredzamā nākotne, ir atkarīga no dienas, kurā viņš ir dzimis!

PIRMDIENĀ dzimušie ir sapņotāji. Tie ir romantiski, jutekliski, jūtīgi cilvēki, kas pieķeras kādai idejai un visu mūžu paliek tai uzticīgi. Draudzīgi, sirsnīgi sarunas biedri. Tomēr mēdz būt arī ļaunatminīgi un īpaši nemīl, ja viņiem oponē. Emocionāli laba saderība ar piektdienā dzimušajiem.

OTRDIENĀ dzimušajiem piemīt temperaments un nepacietība. Viņi alkst baudīt dzīvi, tāpēc bez apstājas dzenas uz priekšu. Cīnās, lai sasniegtu mērķus, un ir spējīgi uz spontānu rīcību. Šie cilvēki vēlas būt neatkarīgi, dievina ceļošanu, piedzīvojumus, alkst apmierināt intelektuālās slāpes. Labi saprotas ar trešdienā un piektdienā dzimušajiem.

TREŠDIENĀ dzimušajiem raksturīga inteliģence un cilvēcība. Sirsnīgi, tieši, atklāti cilvēki. Viņiem piemīt ass prāts un pašpārliecība. Ātri sasniedz labu vietu sabiedrībā, labprāt ieņem augstus amatus. Sader ar otrdienas un sestdienas bērniem.

CETURTDIENĀ dzimušie vēlas iepazīt tālus apvāršņus. Viņi ir piedzīvojumu un izpriecu meklētāji. Šie cilvēki dzīvo tagadnē ar pārliecību, ka ir nākuši pasaulē zem laimīgas zvaigznes. Lai gan mīl lielu ģimeni, ir nesavtīgi un maina dzīvesbiedrus. Viņiem tīk viesības un draugu pulks. Laba saderība ar pirmdienā dzimušajiem, sevišķi mīlestībā.

PIEKTDIENĀ dzimušie nākuši pasaulē laimīgākajā nedēļas dienā. Noslēpumaini, magnētiski, labi izskatās, mīl mākslu un visu skaisto. Viņiem piemīt spēja atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Turklāt viņiem patīk vērpt intrigas. Mīlestībā viņi ir romantiķi, bet visbiežāk meklē bagātu dzīvesbiedru. Tīk ērtības, mājas miers un maigums. Labi satiek ar pirmdienā dzimušajiem.

SESTDIENĀ dzimušajiem piemīt liela pienākuma un atbildības izjūta. Viņi ir neatlaidīgi un drosmīgi, gatavi ziedot visu, lai sasniegtu mērķi. Šie cilvēki ir spējīgi uzupurēties, viņiem svarīgs interesants darbs, savukārt materiālie labumi paliek otrajā plānā. Šie cilvēki spēj realizēt iecerēto pašu spēkiem, bez citu palīdzības. Tomēr viņi arī ir vientuļnieki, kam ir sarežģiti veidot attiecības. Piemēroti darbam valdībā. Labi saprotas ar trešdienā un ceturtdienā dzimušajiem.

SVĒTDIENĀ dzimušajiem piemīt iedzimta gaume un izsmalcinātība. Viņi ir impulsīvi un ļauj vaļu kaislībām. Centīgi, tomēr bieži pieļauj kļūdas. Par visu vairāk mīl burvību. Viņi ir labi dzīves draugi, ja vien iespējams

informācija no žurnāla “Patiesā Dzīve” speciālizlaiduma, 28.11.2014.