Ziedu valoda – kādu laiku piemirstas vai apzināti slēptas, nu šīs zināšanas atkal parādās un top arvien pieejamākas mums visiem! Ziediem piemīt visai maģisks spēks un īpašības! To jau izsenis ir zinājuši un pielietojuši dāžādu tautu zintnieki un dziednieki.

Arī mūsu pašu autores Annas Sakses pasakas par ziediem jau ir savs vēstījums, kurā varam smelties zināšanas par katra zieda iespējamo noskaņas piešķiršanu vai domu, ko nodot.  Kā arī visai liela vērība ziediem ir arī Austrumu kultūrās, kur Ķīnā un Japānā ir daži rituāli, kuros nav iespējams iztikt bez kādiem konkrētiem ziediem! Taču jāatzīst arī tas, ka dažādām kultūrām uz vieniem un tiem pašiem ziediem var būt visai atšķirīgs skatījums, kur tad nu paši esiet vērīgi un iepazīstiet citas kultūras normas, ja vēlaties apburt un savaldzināt kādu cittautieti! :)

Protams, katram sava izvēle ticēt vai nē! Katram iespēja pārliecināties un pārbaudīt, kā tad ir! Kā arī katram ir spēks un varēšana pievienot savu nozīmi un vēstījumu ziediem, dāvanai un notikumam.. Mēs šeit apskatīsim ZIEDU VALODU, kas aizsākusies jau Viktorijas laikmetā, kad visai populāri kļuva nodot savu vēstījumu, jūtas vai aicināt uz tikšanos ar ziediem! Un tikai vērsīsim Jūsu uzmanību uz to, cik plašas iespējas paver ziedi, cik daudz varam pateikt izmantojot šos ttrauslos un skaļi runājošos dabas krāšņumus!

Ko runā, katrs pasniegtais zieds atradīsi te:

Ziedu vardnīca

A, B, C, Č, D, E, F, G, H, I, J, K, Ķ, L, M, N, O, P, R, S, T, U, V, Z.

© Informācija no grāmatas”Ziedu valodas vārdnīca”

©Svinamdiena