Patiesībā sievieti iepriecināt ir pavisam vienkārši! Bez šaubām, katra sieviete ir unikāla un vienreizēja, taču ir dažas lietas, kas KATRAS SIEVIETES sejā vienmēr radīs smaidu un viņas sirdij liks priekā iegavilēties!

Ziedi

Par to iedarbīgumu vari pārliecināties tikai tos dāvinot! Esi drosmīgs un eksperimentē – izvēlies katru reizi savādākus ziedus un ar laiku jau pavisam noteikti zināsi kuri ziedi tieši uz Tavu sievieti atstāj Tev vēlamo efektu! Taču zini arī to, ka ar ziediem var pateikt arī to, ko grūti vārdos ietērt, jo arī ziediem ir sava valoda! Par to vairāk lasi šeit.

Dārglietas

Gan jau visiem pazīstama ir dziesma, kas stāsta par sieviešu draudzību ar dārglietām.. un ne velti!! Sieviete ir daile! Sievietes ir pati par sevi rota! Sieviete ir dārglieta! Tieši tāpēc viņas sirds priekā paleksies un acis spoži jo spoži iemirdzēsies no dāvanā saņemtām dārglietām. Zelts, platīns, sudrabs, pērles, briljani, smaragdi, rubīni, opāli.. un kas tik prātā vēl ienāk!!! Uzdāvini un paskaties pats, cik daudz Tu saņemsi pretīm!

Parfīms

Ar šo gan esi uzmanīgs dāvinātāj! Vispirms mēģini noskaidrot un sajust, kuri aromāti, kādas aromātu notis – saldas, rūgtas, svaigas, patīk tavai sievietei. Un tad tik isvēlies! Ja dāvinu vēlies pasniegt vasarā, tad labāk izvēlies tualetes ūdeni, jo parfīms ir ļoti koncentrēts un spēcīgs aromāts, ko vasarā ne visas sievietes vēlas lietot. Taču zini, ka parfīms arī bez vārdiem sievietei pateiks un parādīs, ka Tu viņu esi novērtējis!

Romantisks piedzīvojums

Atslēgas vārdi šai dāvanai ir – divatā, kopā, sirsnīgi un mīļi! Tās var būt gan vakariņas, gan izbrauciens, gan kopīgs SPA apmeklējums. Tā pavisam noteikti var būt arī pastaiga gar jūru vai mežā, izjāde ar zigiem vai izbrauciens suņu pajūgā. Pat ja Tu neesi vai par sevi nedomā, kā romantiķi, tici man – sieviete novērtēs un priecāsies par viņai veltīto kvalitātīvo laiku, uzmanību un klātbūtni!

Salds un garšīgs baudījums

Ne visām sievietēm patīk to atzīt, taču mums visām garšo saldumi! Liela konfekšu kaste, izsmalcināta šokolāde, labs vīns, šampanietis… lai vai kas tas būtu, ja tas vēl ir kādā interesantā noformējumā – mēs noteikti par to priecāsimies, jo sapratīsim, ka tas būs Tavas uzmanības apliecinājums!

Interesantas un izmantojamas dāvanas

Tā var būt sievišķīga blašķite, briļļu maks, telefona vāciņš, pulkstens vai kādacita lieta, kas nu kurai dāmai varētu būt tuvāka, taču galvenais, ka tai ir kāda odziņa, varbūt gravējums, kāds personīgs un īpašs pieskāriens..

Esi radošs! Klausies savā sirdsbalsī, jo tā vienmēr patiesām jūtām piedāvās vispiemērotāko dāvanas ideju!