Vai esat pavērojuši piedāvājumus dāvanu klāstiem?! Mēs paskatījāmies… un lūk ko redzējām!

Dāvanas sievietēm –  ir gan piedāvājums, gan variantu dažādība un iespējas izpausties,! Savukārt līdz ko dāvana jāmeklē vīrietim, vai vēl jo vairāk ļoti tuvam un mīļam vīrietim, tā piedāvājumu un izvēles klāsts vairs nav ne tuvu tik liels.. Tāpēc aizdomājos, kas tam varētu būt par iemeslu.

Mazliet vairāk iedziļinoties šajā jautājumā, visai loģiski nonācu līdz sievišķības un vīrišķības tēmai! Jā – tā jau ir visur un dažādi apspēlēta, TAČU…ja mēs patiesi uz to paskatāmies un ja pieņemam, ka vīriešiem tā galvenā loma ir ģimenes nodrošināšanā, mērķu sasniegšanā un naudas pelnīšanā, savukārt sievietes loma ir savas un mājas, apkārtējās vides veidošana un kopšana, savstaspējo attiecību strukturizēšana un balansēšana, rūpes par bērniem – tad visai loģisks šķiet arī dāvanu piedāvājuma klāsts!

Ieteikumi vīriešiem!

Vīrietis pelna un nes mājās dāvanas savai sievietei, bērniem un atkal sievietei – tādējādi pasakoties par viņas ieguldījumu tajā, ka viņš var brīvi iet uz savu mērķu realizāciju un sarūpēt tik, cik nepieciešams un vēl vairāk!,  materiālo nodrošinājumu visai ģimenei! Vīriešiem tiešām atliek vien ieiet veikalā un paskatīties, jo dāvanu klāsts sievietēm ir bagātīgs!

Atceries sagādāt savai sievietei, mātei, meitai, māsai dāvanas svētku dienās un reizēm vienkārši tāpat! Ticiet un pārliecinieties, ka pretī jūs saņemsiet ļoti daudz tā, kas jūs darīs vēl vīrišķīgākus un spēcīgākus! Dāviniet sievietēm ziedus, saldumus, rotaslietas…pavērojiet, kas ir tieši tas, kas patīk jūsu sievietei. Varbūt teātris, tad vediet viņu uz teātri vai dāviniet viņai biļetes un laidiet viņu uz tiem ar draudzenēm!

Mazliet katru dienu pievērsiet pastiprinātu uzmanību savai sievietei, aprunājaites, un jums atrast un izvēlēties, ko dāvināt būs pavisam viegli, jo visbiežāk, viņas pašas pateiks to priekšā!

Ieteikumi sievietēm!

Un tagad lūk mīļās sievietes, ieklausieties tagad Jūs! Jūs esat pašas par sevi DĀVANAS vīrietim! Tāpēc brīžos, kad vēlaties savu vīrieti iepriecināt – ziniet, ka Jums nav viņam nepieciešams dāvināt dārgus izstrādājumus, mantas vai vēl ko līdzīgu! Vīrietis pats to visu var sev nopelnīt un Jūtas lepns par to, ka var to sev iegādāt! Viņš ļoti novērtēs to, ko nav iespējams nopirkt – un tas ir Jūsu – sievišķās mīlestības siltums, jūsu enerģijas vijīgums, kas ieskauj un iedvesmo viņu!

Domājot par dāvanu savam vīrietim, vairāk koncentrējaties uz to, ka tā ir arī vēstījums – pateicība viņam, ticība viņa spēcīgumam un vīrišķībai! Šī sajūta, ka viņš ir “vērtīgs” jums, cels viņu visaugstākajos augstumos, jo tāda ir viņa iekšējā vēlēšanās būt labākajam, un ja viņš var būt labākais tieši savai sievietei…. tikai iedomājaties!..

Izpaužat savu radošo enerģiju! Pasniedzat maltīti īpašā gaisotnē, ar vēl jo īpašāku desertu. Aizvediet viņu pārsteiguma braucienā  vai pastaigā uz kādu vietu, kur nonākot kādā punktā….(jau atkal pievienojat savas idejas- ko un kā tur darīt). Dāviniet viņam kādu jūsu rokām veidotu dāvaniņu! Tieši Tavu roku pieskāriens – masāža Tavam vīrietim, var izvērsties par burvīgu baudījumu Jums abiem! Vai arī viņa mīļākā hobija ieplānošana un vīrieša palaišana to realizēt! Un tā tik uz priekšu – vari attīstīt savu fantāziju, jo tikai Tu vari pievienot jebkurai savai dāvanai tieši tos vārdus, tieši to vērtību, kas radīs visgrandiozāko efektu!

Esiet drosmīgi, iedvesmoti un laimīgi! Ieprieciniet un mīliet viens otru katru dienu!